Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Internet » O službě » přes Optiku

Internet na optice

Hlavní výhodou připojení přes optický datový uzel jsou nadčasové rychlosti připojení, výborná připravenost pro budoucí růst kapacity, vynikající stabilita připojení a díky optickým kabelům zcela bezkonkurenční odolnost proti rušení.

Optická síť ValachNet - FTTB

Základem je páteřní síť tvořená optickými kabely, která propojuje datové centrum ValachNet s jednotlivými objekty - bytovými domy nebo podnikatelskými centry. V každém připojeném objektu je vybudován datový uzel - lokální počítačová síť LAN vytvořena strukturovanou kabeláží UTP. Kabeláž UTP je vedena do bytu nebo do firmy (odběrného místa) ze společných prostor objektu ve většině případů souběžně s přípojkou kabelové televize. Bytová či firemní přípojka datového uzlu je vybudována do místa, kde se nachází první stávající účastnická zásuvka kabelové televize (lze se dohodnout jinak) a je zakončena datovou zásuvkou.

Datová zásuvka tvoří předávací bod služby, na který se připojí Váš počítač/router/hlasová brána. Součástí připojovacího poplatku je také ethernetový UTP propojovací kabel v délce až 10 m.

Optické datové uzly se zřizují v objektech, které jsou dosažitelné páteřní optickou sítí. Na konkrétní čísla popisná se prosím informujte.

Optická síť ValachNet - FTTC

Je určena firmám, které vyžadují připojení k internetu nejvyšší možné kvality, tj. maximální spolehlivost, vyhrazené přenosové parametry pro datovou komunikaci.

Dokumenty ke stažení

CENÍK(INFO-list) Internet, optika (FttB) (nedílná součást smlouvy)

Podporujeme
Spolupracujeme s