Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Internet » O službě

Internetové služby

Aktuálně platné informace o cenách, rychlostech a dalších parametrech služeb Internet pro domácnosti a malé firmy

Další oficiální dokumenty ke stažení jsou k dispozici níže.

Internetové služby jsou poskytovány ve dvou tarifech. Tarif „Jak Dlúho chceš …“ je určen pro domácnosti a malé firmy. Tarif „ValachNet ProfiFojt“ nabízí profesionální internet pro jednotlivce a firmy, pro které je komunikace se sítí Internet klíčovou součástí jejich podnikání.

Nepřehlédněte také skupinu doplňkových služeb. Ovšem na prvním místě je u nás bezpečnost provozu na síti ValachNet i při komunikaci s veřejnou sítí Internet.

Porovnání tarifů

Parametr / Tarif Jak Dlúho Chceš … ValachNET ProfiFojt
Cílová skupina Domácnosti a malé firmy Profesionální použití
Parametry připojení Nesymetrické, zaměřené primárně na příjem dat Symetrické, stejná rychlost příjmu i odesílání dat, velmi nízká latence připojení
Parametry služby 1 x veřejná IP adresa Možnost získání více veřejných IP adres
Záruka dostupnosti Standardní Podle objednaných služeb SLA 98.5% nebo SLA+ 99.5%

Tarif „Jak Dlúho chceš…“

Je nabízen v 5 rychlostních úrovních „Dijetka …“, „Běžná …“, „Svižná …“, „Frkot …“ a „Telefon – VOJPujte ZADARMO!“. Charakteristické pro tento tarif je úplná svoboda z pohledu délky komunikace (žádná časová omezení) a také z pohledu objemu komunikace (žádná omezení objemu přenesených dat). Přístupová rychlost je proměnlivá.

Pro přístup do Internetu je v ceně tarifu přidělena jedna veřejná IP adresa "PublicIP-free" (není stálá - může být měněna poskytovatelem bez oznámení), prostřednictvím které jsou dostupné běžné služby sítě Internet (např. WWW, e-mail, sociální sítě, …). Pro pokročilejší uživatele, kteří potřebují komunikovat se sítí Internet sofistikovaněji, jsme připravili několik dalších možností od fixní veřejné IP adresy "PublicIP-fix" až po služby "Hraničního routeru". Více informací naleznete v doplňkových službách.

Tarif „ValachNET ProfiFojt“

Mezi uživateli ValachNetu se přirozeně vyskytli takoví, kteří vyžadují opravdu robustní garantované připojení s konstantní šířkou přenosového pásma a dalšími garancemi.

Pro orijentaci na této úrovni byly vyprofilovány tři základní varianty, ze kterých se vychází:

  • ProfiFojt MACH I
  • ProfiFojt MACH II
  • ProfiFojt MACH III

U tarifů ValachNET ProfiFojt se dají dojednat individuální podmínky, pro podrobnosti nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Dokumenty ke stažení

Vzor smlouvy Televize-Internet-Telefon
CENÍK(INFO-list) Internet, kabel+++ (ED 3.0) (nedílná soucást smlouvy)
CENÍK(INFO-list) Internet, optika (FttB) (nedílná soucást smlouvy)
Specifikace služeb Internet (nedílná soucást smlouvy)
Všeobecné podmínky (také nedílná soucást smlouvy)

Podporujeme
Spolupracujeme s