Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

Nabízíme Vám televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice. Nepřehlédněte také naše užitečné tipy.

Novinky a akční nabídky

• 11.1.2022: Informace k provozu kontaktního místa, pokladny a hlášení poruch

UPOZORNĚNÍ - provoz kontaktního místa
Kontaktní místo
Vzhledem k epidemiologické situaci v rámci TKR Jašek, s.r.o. Vás žádáme, abyste při komunikaci s námi upřednostňovali telefonický či písemný kontakt:
 • emailem na muj@valachnet.cz
 • telefonicky na číslo 571 115 225 (Po-Pá od 8:00 do 16:00 hodin)
 • Kontaktní místo je od 10.1.2021 uzavřeno do odvolání. Pro nezbytně nutnou obsluhu zákazníků na adrese kontaktního místa Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm jsme připravili chráněný venkovní prostor. Děkujeme za pochopení.

  Pokladna
  Platby kartou přes platební terminál přijímáme bez omezení.
  Platby v hotovosti nepřijímáme. Žádáme uživatele, aby úhrady služeb řešili bezhotovostně převodem z účtu, inkasním způsobem či prostřednictvím SIPO. Změnu způsobu úhrad služeb můžete nahlásit také emailem či telefonicky.

  Hlášení poruch
  Hlášení poruch funguje beze změny. Platí kontakty:
 • email muj@valachnet.cz
 • telefonní číslo 571 115 225 (Po-Ne od 8:00 do 20:00 hodin)

 • Děkujeme za pochopení.

  • 10.1.2022: NOVINKY mezi TV programy v rámci hlavního digitálního vysílání DVB-C (KABEL)
  Film Europe plus HD  HGTV HD
  Food Network HD  Discovery Science HD
  Discovery Turbo Xtra HD  Nova Lady
  Prima Show  Prima Star
 • Stáhněte si aktualizované dokumenty Seznam programů digitální televize DVB-C a Parametry ladění digitální televize DVB-C pro přehled a ladění vašich televizních přijímačů.

 • V seznamu programů naleznete zcela nové TV programy: Film Europe plus HD (pozice 177), Home and Garden TV HD (Domov a zahada - pozice 260), Food Network HD (pro gurmány - pozice 258), Discovery Science HD (vědecko-populární témata - pozice 278), Discovery Turbo Xtra HD (auta, auta a zase auta - dočasná pozice 624), History Channel (dočasná pozice 616), CBS Reality (dočasná pozice 610), Extreme Sport (dočasná pozice 614), CNN Prima News SD (dočasná pozice 619), RTVS Sport HD (dočasná pozice 609), Prima SHOW HD (dočasná pozice 623), Nova LADY HD (dočasná pozice 621), Prima +1 HD (vysílání o 1 hodinu opožděno - dočasná pozice 611), Nova +1 HD (vysílání o 1 hodinu opožděno - dočasná pozice 620). Tyto programy budeme zařazovat do volitelných programových balíčků v náhradním termínu 18.1.2022 (původní termín byl 4.1.2022). Do té doby je možné tyto programy sledovat volně. Termín pro zařazení TV programů z dočasných pozic (řada 6xx) na pozice finální zatím není vzhledem k epidemiologické situaci v TKR Jašek, s.r.o. stanoven. Děkujeme za pochopení.

 • U televizních programů Eurosport 1, Eurosport 2, Animal Planet, Discovery Channel, ID, TLC, Nova Sport 1, Spektrum, TV Noe došlo k přeměně z vysílání ve standardním rozlišení SD na mnohem kvalitnější vysílání ve vysokém rozlišení HD

 • • 1.1.2022: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

  Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
  Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí úplně zadarmo na 30 dní.

  Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde. Pro pomoc se spuštěním FixProTV nám napište.

  • 31.12.2021: Vyhlášení nové smluvní dokumentace
  Změna smluvní dokumentace Vážení uživatelé,

  dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení nové smluvní dokumentace, v rámci které dochází ke změnám v přílohách:
  Pro STÁVAJÍCÍ uživatele se nová smluvní dokumentace stane platnou 1.2.2022 v případě, že nové podmínky budou pro uživatele akceptovatelné a že nevyužijí svého práva ukončit smlouvu nejpozději ke dni nabytí účinnosti těchto změn (bez sankcí).

  Hlavní změny ve smluvní dokumentaci:
  • u TELEVIZE: Úprava programové skladby a ceny u programového balíčku Rozšířený a přeměna vybraných TV kanálů z SD do HD rozlišení. Změny bodového hodnocení TV kanálů a způsobu výběru u vybraných TV kanálů v rámci programového balíčku Rozšířený PLUS, rozšíření nabídky TV kanálů, ceny se nemění. Změna kvality vysílání u vybraných TV kanálů z SD na HD rozlišení u programových balíčků z rodiny Rozšířený jenDIGI (prodej pozastaven k 1.10.2019), snížení počtu TV kanálů v rámci balíčku, ceny zůstávají stejné. Ukončujeme prodej programového balíčku Malý Rozšířený k 31.1.2022, snižujeme počet TV kanálů v rámci balíčku, cenu zachováváme.
  • u INETRNETu: Přidali jsme informaci do Ceníku, že je možné u doplňkové služby "OP-IP" v případě nekomerčního využití pro experimentální a studijní účely s námi individuálně dohodnout slevu.

  • 30.9.2021: Spouštíme INTERNET přes OPTIKU v Zubří

  Komunikační sítě Města Zubří
  Pro obyvatele bytových domů na Sídlišti 6. května č.p. 1046, 1047, 1048 a č.p. 1100 až 1112 je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení přes nově vybudovanou optickou síť Města Zubří.

  INTERNET přes optickou síť dovedenou až do bytu přináší nevídané rychlosti i kvalitu připojení. Ceny se nemění a rychlosti i kvalita INTERENTu stoupají ... nahlédněte do Ceníku INTERNET - OPTIKA.

  zobrazit všechny novinky...

  Nabídka služeb

  Užitečné tipy

  • Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
  • Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
  • Pociťujete sníženou rychlost Vašeho internetového připojení? Zde je měření rychlosti.
  • Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na internetu.
  zobrazit všechny tipy...
  Podporujeme
  Spolupracujeme s