Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Internet » O službě » přes Kabel

Internet po kabelové síti

Datové služby jsou poskytovány na datovém portu, který vznikne u Vás doma či ve firmě připojením kabelového modemu k síti kabelové televize. Tato síť je realizována zemními vedeními, tudíž se tento druh připojení vyznačuje především stabilitou a vysokou odolností proti rušení.

Připojení

Kabelový modem se připojuje na stávající účastnickou zásuvku kabelové televize, popř. na účastnickou zásuvku, kterou si můžete nechat zbudovat za poplatek. Kabelový modem je napájen adaptérem ze sítě 230V~. Datový port na kabelovém modemu lze propojit s Vaším počítačem/routerem/hlasovou bránou.

Kabelová síť ValachNet - EuroDOCSIS 3.0

Rychlosti na kabelové síti (přes KABELOVÉ MODEMY) se díky nasazení nové technologie EuroDOCSIS 3.0 několikanásobně zvýší nejen (nejen ve směru stahování dat z internetu - v downloadu, ale především ve směru odesílání dat do internetu - v uploadu). Tento proces jsme pro stávající uživatele naplánovali postupně, protože u mnoha z Vás bude potřebná výměna kabelového modemu. Zde jsou k dispozici pravidla pro výměnu kabelových modemů.

Podporujeme
Spolupracujeme s