Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Televize

Televizní služby

Prostřednictvím sítě ValachNet.cz nabízíme dodávku stovek televizních a rozhlasových kanálů za velmi zajímavé ceny. Počet programů se každý rok zvyšuje. Jednotlivé programy vysíláme v námi pokrytých lokalitách prostřednictvím sítí kabelové televize a optických sítí nejen analogově (počátky se datují v roce 1986), ale současně od roku 2006 také digitálně.

Aktuální informace o provozu kabelové televize, pokrytí signálem

Dostupnost přípojky na síti kabelové televize a aktuální informace o provozu služeb je možné zjistit na této stránce. Stačí si vybrat svou lokalitu.

Analogové vysílání

Ve srovnání s konkurencí u nás stále zůstává analogové vysílání v provozu (garance minimálně do roku 2015), díky čemuž můžete nadále využívat své starší televizory.

Digitální vysílání

Digitální vysílání nabízí nové možnosti jako je vysoká kvalita obrazu HDTV (vysílání ve vysokém rozlišení 720p, 1080i), PVR (nahrávání pořadů, osobní videorekordér), TimeShift (pozastavení právě probíhajícího pořadu s možností jeho sledování později), EPG (Elektronický programový průvodce) a další neustále doplňujeme a připravujeme.

Informační kanály a teletext

Ve spolupráci s jednotlivými obcemi zajišťujeme vysílání místních informačních kanálů: INFO-kanál Kateřinice, INFO-kanál Ratiboř, INFO-kanál Hošťálková, INFO-kanál Zašová, INFO-kanál Střítež nad Bečvou.
O vysílání místního informačního kanálu pro lokality Rožnov pod Radhoštěm a Zubří se stará společnost TV Beskyd.
Vkládání soukromé inzerce ZDARMA a placené komerční prezentace do vysílání INFO-kanálu Rožnov a Zubří ON-LINE v rámci teletextu str. 700 až 799: Teletext - soukromá inzerce, Teletext - komerční prezentace.

Podporujeme
Spolupracujeme s