Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Televize

Televizní služby

Prostřednictvím sítě ValachNet.cz nabízíme dodávku stovek televizních a rozhlasových kanálů za velmi zajímavé ceny. Počet programů se každý rok zvyšuje. Jednotlivé programy vysíláme v námi pokrytých lokalitách prostřednictvím sítí kabelové televize a optických sítí nejen analogově (počátky se datují v roce 1986), ale současně od roku 2006 také digitálně.

Aktuální informace o provozu kabelové televize, pokrytí signálem

Dostupnost přípojky na síti kabelové televize a aktuální informace o provozu služeb je možné zjistit tady. Stačí si vybrat svou lokalitu.

Analogové vysílání

Ve srovnání s konkurencí u nás stále zůstává analogové vysílání v provozu (garance minimálně do roku 2020), díky čemuž můžete nadále využívat své starší televizory.

Digitální vysílání

Digitální vysílání nabízí nové možnosti jako je vysoká kvalita obrazu HDTV (vysílání ve vysokém rozlišení 720p, 1080i), PVR (nahrávání pořadů, osobní videorekordér), TimeShift (pozastavení právě probíhajícího pořadu s možností jeho sledování později), EPG (Elektronický programový průvodce) a další neustále doplňujeme a připravujeme.

Chytrá Televize - Internetové vysílání

FixProTV – sledujte televizní vysílání na svém mobilu, tabletu či počítači. Připojte svou chytrou televizi k internetu a využívejte možnosti, které Vám tato služba nabízí, jako je třeba možnost pozastavit program, na který se právě díváte, pustit si znova od začátku pořad, který již běží (timeshift, tj. časový posun), nebo si nahrát Váš oblíbený seriál a kdykoliv později se na něj podívat.

Informační kanály

Ve spolupráci s jednotlivými městy a obcemi zajišťujeme vysílání místních informačních kanálů: INFO-kanál Rožnov HD pro lokality Rožnov pod Radhoštěm a Zubří (o vysílání se stará společnost TV Beskyd), INFO-kanál Kateřinice HD, INFO-kanál Ratiboř HD, INFO-kanál Hošťálková HD, INFO-kanál Zašová HD, INFO-kanál Střítež nad Bečvou HD.

Podporujeme
Spolupracujeme s