Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

Nabízíme Vám televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice. Nepřehlédněte také naše užitečné tipy.

Novinky a akční nabídky

• 23.1.2023: Změna výchozího řazení programů ČT, NOVA, PRIMA


Obrázek televizoru

V pondělí 23. 1. 2023 jsme v rámci hlavního digitálního televizního vysílání DVB-C (ladění KABEL) změnili výchozí řazení zejména u programů ze skupiny České televize, Nova a Prima. Nastavení nyní odpovídá podmínkám, které bylo dohodnuto ve smlouvě s Nova a Prima výměnou za symbolický nárůst naší nákupní ceny tak, aby koncová cena Základního programového balíčku pro rok 2023 mohla zůstat beze změny.

Nejpřehledněji je řazení programů k dispozici v seznamu programů DVB-C, který obsahuje 214 služeb (182x TV, 32x rádio). Proběhla také aktualizace dokumentů Parametry ladění DVB-C a doporučeného Postupu ladění DVB-C.

Důležitá informace pro diváky, kteří využívají doplňkové digitální vysílání DVB-T (ladění ANTÉNA). V rámci DVB-T vysílání se v uplynulých týdnech a ani v nejbližší době nic měnit neplánuje. Nejrychlejší způsob, jak zjistit, že sledujete právě DVB-T vysílání je, že máte k dispozici pouze 34 programů a počet INFOkanálů je roven 3. Doplňkové DVB-T vysílání je určeno pro nejstarší televizní přijímače, které byly na český trh dodávány do roku 2012. Předpokládáme, že doplňkové DVB-T vysílání by mohlo být ukončeno nejdříve začátkem roku 2024. Oficiální datum zatím nebylo stanoveno.

Děkujeme za Vaši přízeň. Za tým u nás v TKR Jašek, Ing. Bronislav Jašek.

Jak lze jednoduše rozpoznat, jak mám naladěný svůj televizor?
Když využívám DVB-C (ladění KABEL) Když využívám DVB-T (ladění ANTÉNA)
naladím 214 programů, z toho 182 TV a 32 rozhlasových naladím pouze 34 TV a žádné rozhlasové
je dostupných 6 INFOkanálů hrají jen 3 INFOkanály

• 20.1.2023: Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Informace Máme volná pracovní místa na pozicích projektant - technik. Pokud máte o tuto pozici zájem, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem elektronicky na email ekonom@tkrjasek.cz.

Možná čekáme právě na Vás.

• 8.1.2023: AKCE 30 dní ZDARMA na Chytrou televizi FixProTV stále platí

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí úplně zadarmo na 30 dní.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde. Rádi Vám pomůžeme se spuštěním FixProTV právě na Vašem televizoru nebo jiném zařízení - napište nám.

• 2.12.2022: Nová cena a rozšíření programů v Základním programovém balíčku DVB-C (ladění KABEL)
Televize
Dovolujeme si připomenout, že k 1. 9. 2022 proběhla změna smluvní dokumentace. Nejpodstatnější změnou je nová cena a rozšíření programové skladby Základního programového balíčku viz Informace pro zákazníky (další informace jsou také v aktualitách níže). K 1. 1. 2023 se cena změní z 99 na 138 Kč v přepočtu za jeden měsíc pro skupinu zákazníků, kteří hradí za službu 1x za pololetí nebo 1x za rok. Prosíme o kontrolu Vašich plateb, nastavení trvalého příkazu nebo limitů u inkasních souhlasů / SIPO.

Rozšíření programů na sítích kabelové televize proběhlo 8. 8. 2022 a 11. 10. 2022: Seznam programů DVB-C (ladění KABEL).
Shodné změny nastaly také u chytré televize FixProTV druhá obrazovka.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Pociťujete sníženou rychlost Vašeho internetového připojení? Zde je měření rychlosti.
• Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na internetu.
zobrazit všechny tipy...
Podporujeme
Spolupracujeme s