Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

Nabízíme Vám televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice. Nepřehlédněte také naše užitečné tipy.

Novinky a akční nabídky

• 8.8.2022: Technické změny v rámci digitálního televizního vysílání


Obrázek televizoru
V pondělí 8. 8. 2022 ve 13 hodin byly dokončeny

změny v rámci HLAVNÍHO digitálního televizního vysílání DVB-C (ladění KABEL):
  • Základní programový balíček: TV programy ve vysokém rozlišení obrazu HD ze skupin Nova, Prima, Barrandov, Óčko a také Markíza International HD, Šláger Prémium HD a Arcadia World (SD), tj. celkem 21 TV programů, je možné sledovat bez nutnosti mít v televizoru dekódovací modul a kartu CONAX.
  • Rozšířený programový balíček: tento balíček opustila Markíza International HD a byly přidány Discovery Science HD a Discovrey Turbo Xtra HD (u jednotlivých uživatelů se projeví nejpozději do 10. 8. 2022)
  • Programový balíček Rozšířený PLUS: Z výběru TV programů bude do 10. 8. 2022 zrušena Markíza International HD, tzn. uživatelé, kteří tento program využívali, budou mít uvolněn 1 bod pro výběr jiného TV programu.
  • Bylo upraveno výchozí řazení programů (LCN). Například pozici číslo 6 Nova SD obsadila Nova HD a Nova SD byla přesunuta na dočasnou pozici 407 (celá oblast pozic 400 až 427 se připravuje ke zrušení na začátku října 2022). Byly zařazeny na finální pozice nové TV progamy Šláger Prémium HD - pozice 33, Arcadia World (SD) - pozice 87, RTVS Sport HD - pozice 56, CBS Rality - pozice 281, Extreme Sport - pozice 151, Discovery Turbo Xtra HD - pozice 279.
Aktualizované dokumenty k 8. 8. 2022: Parametry ladění DVB-C a Seznam programů DVB-C.
Shodné změny nastaly také u chytré televize FixProTV druhá obrazovka.

Pokud se na Vašem televizoru změny neprojevily automaticky, je potřeba znovu televizor naladit.

Do nastavení u doplňkového digitálního televizního vysílání DVB-T (ladění ANTÉNA) nebylo zasahováno. Pro přehled uvádíme odkazy na související dokumenty platné k 19. 4. 2022:
Parametry ladění DVB-T (lokality Rožno v p.R., Zubří, Střítež n.B., Zašová) a
Parametry ladění DVB-T (lokality Hošťálková, Kateřinice, Ratiboř).

Jak lze jednoduše rozpoznat,
jestli je televizor naladěn na DVB-C (ladění KABEL) nebo DVB-T (ladění ANTÉNA)?
Když využívám DVB-C, tak platí, že Když využívám DVB-T, tak platí, že
naladím přes 200 programů, z toho přes 170 TV a přes 30 rozhlasových naladím pouze 34 TV a žádné rozhlasové
je dostupných 6 INFOkanálů hrají jen 3 INFOkanály

• 3.8.2022: Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Informace Máme volná pracovní místa na pozicích Samostatný technik a Operativní technik. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem elektronicky na email ekonom@tkrjasek.cz.

Možná čekáme právě na Vás.

• 31.7.2022: Vyhlášení nové smluvní dokumentace
Změna smluvní dokumentace Vážení uživatelé,

dovolujeme si Vás tímto informovat o vyhlášení nové smluvní dokumentace a o postupu výpovědi smlouvy v případě, že s oznámenými změnami nesouhlasíte. Tato informace se dotýká všech uživatelů připojených k síti ValachNet. Vzhledem k rozsahu změn byla vydána Informace pro zákazníky, která upozorňuje na nejdůležitější z nich.

K 1.9.2022 se konkrétně mění dokumenty: Pro případ podrobnějšího vysvětlení změn ve smluvní dokumentaci se neváhejte obrátit na naše kontaktní místo: tel. 571 115 225, e-mail: muj@valachnet.cz.

• 29.7.2022: AKCE: Slosování vstupenek na Valašské Folkrockování 2022

33. Valašské Folkrockování 2022

Dovolujeme si oznámit, že jsme se stali mediálním partnerem 33. Valašského Folkrockování 2022. Ve spolupráci s příspěvkovou organizací Téčko jsme připravili letní slosování o vstupenky na tento koncert, který se koná v sobotu 20. 8. 2022 od 17 hodin v amfiteátru Na Stráni - areál Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.
Účastníkem slosování je každý uživatel služeb ValachNetu. Losování proběhne 5. 8. 2022 v sídle TKR Jašek s.r.o. Vylosováni budou 3 uživatelé a každý z nich získá 2 vstupenky v celkové hodnotě 900,- Kč.

Pravidla soutěže naleznete na www.valachnet.cz.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým ValachNetu u nás v TKR Jašek

• 1.5.2022: AKCE 30 dní ZDARMA na Chytrou televizi FixProTV stále platí

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí úplně zadarmo na 30 dní.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde. Pro pomoc se spuštěním FixProTV nám napište.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Pociťujete sníženou rychlost Vašeho internetového připojení? Zde je měření rychlosti.
• Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na internetu.
zobrazit všechny tipy...
Podporujeme
Spolupracujeme s