Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

Nabízíme Vám televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice. Nepřehlédněte také naše užitečné tipy.

Novinky a akční nabídky

• 29.2.2024: Informace k Nova Sport 5 a Nova Sport 6


Služba TELEVIZE

V letošním roce skončily přenosy Formule 1 na programu Sport 1 a Sport 2. Změna se týká také závodů Moto GP, které již nebudou přenášeny na Nova Sport 1. Práva na přenosy zakoupila Nova a ta je bude nabízet na programech Nova Sport 5 (Formule 1) a Nova Sport 6 (Moto GP), které jsou však pro kabelové televize cenově nedostupné.

Na trhu se objevila možnost, jak za měsíční poplatek cca 150 Kč tyto programy sledovat na slovenské verzi VOYO.

Pokud chcete sledovat kompletní nabídku Formule 1 a Moto GP, doporučujeme Vám k přečtení detailní informace zde nebo zde.

TKR Jašek, s.r.o. a ani FixPro, z.s. službu VOYO nezprostředkovává. Jedná se pouze o informaci pro naše zákazníky, jaké možnosti se počátkem roku 2024 na televizním trhu nabízí.

• 16.1.2024: Aktualizace programů - hlavní digitální vysílání DVB-C


Služba TELEVIZE

V úterý 16. 1. 2024 proběhla v rámci hlavního digitálního vysílání DVB-C (ladění KABEL) aktualizace skladby televizních programů a jejich zařazení do programových balíčků. Současně jsme upravili výchozí řazení programů pro nově přidané programy. K Vašim televizorům vysíláme informace v režimu, aby žádné změny neproběhly automaticky a aby televizor vyčkal na Váš pokyn, že si přejete programy aktualizovat. Ne všechny televizory však tuto informaci respektují.

V případě, že budete potřebovat pomoc s laděním Vašeho televizoru, kontaktujte nás. V období od 16. do 22. 1. 2024 jsme pro Vás připravili akci ladění televizoru zdarma. Prosíme zájemce, aby se na nás obrátili telefonicky 571 115 225 nebo e-mailem: muj@valachnet.cz .

Nejpřehledněji je řazení programů k dispozici v seznamu programů DVB-C. Proběhla také aktualizace dokumentů Parametry ladění DVB-C a doporučeného Postupu ladění DVB-C.

Následující tabulka popisuje změny ve vysílání a platí, pokud jste znovu naladili svůj televizor. Může se však stát, že Váš televizor bude patřit mezi cca 5% případů, které se neřídí námi stanoveným výchozím řazením programů.

Změny v rámci hlavního digitálního vysílání DVB-C (ladění KABEL)
Programový balíček: ZÁKLADNÍ
Spektrum Home (61) ... v závorce uvádíme programovou pozici v rámci výchozího řazení programů ... přechází z volitelných (kódovaných) programových balíčků do základního (dříve vysíláno na pozici 226).
V průběhu roku 2023 jsme nově spustili 9 programů, které jsme umístili na nové pozice:
slovenská zpravodajská RTVS 24 HD (57), slovenská TV 8 HD (63), regionální televize TVS HD (64) dříve TV Slovácko, A11 (65) dříve Náš Region, LTV plus (66), TV Morava (67), naučná TV NASA HD (86). Nám nejbližší regionální zpravodajství TV Beskyd HD (45) nahradil původní program INFOkanál Rožnov HD a nově vznikl promo TV kanál TKR Jašek informuje (44), na kterém můžete sledovat ochutnávku programů vysílaných ve volitelných programových balíčcích.
Na pozici 43 máme připraveno místo pro nově očekávaný program Sporty TV, který oznámil svůj start v polovině ledna 2024 a měl by nahradit ukončený Sport 5.
Volitelné programové balíčky:
Rozšířený PLUS (2024-01): balíček s možností si vybrat jen ty programy, o které máte zájem, nabízí nově skupinu sportovních Arena Sport 1 HD (117) a Arena Sport 2 HD (118) za 3 body, dětský LALA TV HD (204) za 1 bod, naučný BBC Earth HD (278) za 2 body jako náhradu za ukončené Discovery Science HD a Discovery Turbo Xtra HD.
Rozšířený (všechny varianty): Al Jazeera English HD (358)

Stále máme zákazníky, kteří využívají doplňkové digitální vysílání DVB-T (ladění ANTÉNA). V rámci DVB-T vysílání se v nejbližší době nic měnit neplánuje. Doplňkové DVB-T vysílání je určeno pro nejstarší televizní přijímače, které byly na český trh dodávány do roku 2012. Předpokládáme, že doplňkové DVB-T vysílání by mohlo být ukončeno nejdříve v druhé polovině roku 2024. Oficiální datum zatím nebylo stanoveno.

Jak lze rozpoznat, v jakém režimu jste naladili svůj televizor?
režim DVB-C (ladění KABEL) režim DVB-T (ladění ANTÉNA)
Naladí se 214 programů, z toho 182 TV a 32 rozhlasových. Naladí se pouze 34 TV a žádné rozhlasové.

• 30.11.2023: Vyhlášení nové smluvní dokumentace, změna cen za služby
Změna smluvní dokumentace Vážení uživatelé,

dovolujeme si Vás tímto informovat o vyhlášení nové smluvní dokumentace a o postupu výpovědi smlouvy v případě, že s oznámenými změnami nebudete souhlasit. Tato informace se dotýká téměř všech uživatelů připojených k síti ValachNet. Vzhledem k rozsahu změn byla vydána Informace pro zákazníky, která upozorňuje na nejdůležitější z nich včetně změn cen za služby televize a internetu od 1. 1. 2024.

Na Nový rok 2024 se změní tyto dokumenty: Pro případ podrobnějšího vysvětlení změn ve smluvní dokumentaci se neváhejte obrátit na naše kontaktní místo: tel. 571 115 225, e-mail: muj@valachnet.cz.

• 1.8.2023: AKCE 30 dní ZDARMA na Chytrou televizi FixProTV stále platí

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vemte si naši Chytrou televizi s sebou na dovolenou, funguje v rámci ČR i celé EU. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí úplně zadarmo na 30 dní a bez jakýchkoliv závazků. Pokud se Vám nebude naše Chytrá televize líbit, nic se neděje. Po 30 dnech bude tato akce pro Vás ukončena a žádné poplatky navíc po Vás nebudeme chtít.

Vyzkoušejte naši Chytrou Televizi FixProTV na 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na jakémkoliv televizoru i Smart TV. Můžete ji sledovat v počítači, tabletu nebo mobilu. Seznam aplikací do chytrých zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde. Rádi Vám pomůžeme se spuštěním FixProTV - napište nám.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Pociťujete sníženou rychlost Vašeho internetového připojení? Zde je měření rychlosti.
• Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na internetu.
zobrazit všechny tipy...
Podporujeme
Spolupracujeme s