Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 11.9.2020: Mezinárodní TV stanice Mezzo se v září 2020 zaměří na českou tvorbu
Mezzo (HD)
Mezzo Live HD

Prestižní mezinárodní hudební a divadelní TV stanice Mezzo věnuje svůj vysílací čas České republice právě v září 2020 včetně přímého přenosu koncertu České filharmonie dne 24. září 2020. Staňte se svědkem těchto událostí v rámci volného vysílání TV programů Mezzo (HD) a Mezzo Live HD, kdy se diváci z celého světa mohou seznámit s českou tvorbou, která ve světě klasické hudby i tance zaujímá jednu z čelních pozic.

Vychutnejte si panorama české hudební a taneční scény, mimo jiné při poslechu čtyř koncertů legendární České filharmonie pod vedením šéf-dirigenta Semjona Byčkova a jedinečného živého přenosu ze zahajovacího koncertu nové sezóny, který se uskuteční 24. září v pražském Rudolfinu od 19:30 na Mezzo Live HD. Dále příznivci Mezzo uvidí tři klasická baletní představení z dílny Baletu Národního divadla i záznamy koncertů z festivalu Pražské jaro. Více informací o probíhajícím měsíci české tvorby najdete přímo na WWW stránkách Mezzo.

Ale to není zdaleka vše, protože jsme pro všechny zákazníky ValachNetu a současně všechny zákazníky FixPro připravili:
  • Soutěž o věcné ceny (1. kolo) - uzavřeno - jména výherců jsou uvedena zde.
  • Soutěž o věcné ceny (2. kolo) - CHCI SOUTĚŽIT - uzávěrka 17.9.2020 v 10 hod.
  • Finální slosování všech účastníků obou kol soutěží o 2 lístky do pražského Rudolfina - proběhne po 17.9.2020
Záznam průběhu losování soutěžících v rámci 1. kola uvidíte na INFOkanál Rožnov HD od 14.9.2020 po poledni (záznam budeme opakovat v každé vysílací hodině až do 21.9.2020).
Přejeme Vám štěstí a hodně krásných zážitků s TV programy ze skupiny Mezzo.

• 10.9.2020: Změny v rámci DOPLŇKOVÉHO digitálního vysílání DVB-T

Změny DVB-T
V úterý 15.9.2020 mezi 6 a 12 hodinou dojde k programovým změnám v rámci DOPLŇKOVÉHO digitálního vysílání DVB-T. Tyto změny se netýkají HLAVNÍHO digitálního vysílání DVB-C.

Jak poznám, jestli přijimám HLAVNÍ DVB-C nebo DOPLŇKOVÉ DVB-T vysílání?
Po naladění Vašeho televizoru na HLAVNÍ digitální DVB-C vysílání se Vám objeví více jak 100 TV v seznamu programů. V rámci DOPLŇKOVÉHO DVB-T vysíláme přibližně 30 TV programů. Doporučujeme všem uživatelům přejít na HLAVNÍ digitální DVB-C. Zdarma Vám poradíme, jestli Váš televizor umí přijímat DVB-C či nikoliv. Stačí poslat fotografii štítku s typem televizoru na náš email.

• 1.9.2020: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

• 31.8.2020: Vyhlášení nové smluvní dokumentace
Změna smluvní dokumentace Vážení uživatelé,

dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení nové smluvní dokumentace, která se skládá z nové:
Pro STÁVAJÍCÍ uživatele se nová smluvní dokumentace stane platnou 1.10.2020 v případě, že nové podmínky budou pro uživatele akceptovatelné a že nevyužijí svého práva ukončit smlouvu nejpozději ke dni nabytí účinnosti těchto změn (bez sankcí).

Změny ve smluvní dokumentaci nastaly především kvůli:
  • úpravám rychlostí připojení k Internetu, výrazné navýšení rychlostí u připojení přes OPTIKu, a s tím svázaných změn v technické specifikaci služeb Internet, tj. především zavedení nové doplňkové služby "OP-IP" a úpravy technických podmínek provozu u stávající doplňkové služby "Fix-IP"
  • změnám technických podmínek u služeb Televize, kde jsme ukončili provoz ANALOGových přenosových standardů PAL pro televizní signály
Pro rok 2021 předpokládáme zachování stávajích koncových cen za předpokladu, že se dramaticky nezmění vývoj ekonomické situace v České repulice.

• 31.7.2020: Od 1.9.2016 nabízíme HBO GO

HBO GO
HBO GO jsou stovky filmů a seriálů v češtině, které si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv přes Internet. Máte-li prostě rádi filmy, tak napište SMS ve tvaru "HBOGO" na telefonní číslo 603 777 762, my se vám ozveme zpět a za chvíli se můžete dívat.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
Podporujeme
Spolupracujeme s