Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Televize » Ceny, Aktuality

Ceník televizních služeb


Aktuálně platné informace o cenách, programových nabídkách, programech a zařízeních pro příjem služeb naleznete v tomto dokumentu. Parametry ladění analogové a digitální TV a další oficiální dokumenty ke stažení jsou k dispozici níže.

Změny v provozu služeb na síti kabelové televize TKR Ratiboř

aktualizováno 18.3.2019

 • 18.3.2019: V 5:00 jsme zahájili hlavní digitální vysílání (norma DVB-C) v aktualizované podobě (viz Parametry ladění DVB-C).

  Jakmile zaznamenáte stav, že některé programy přestaly fungovat (týká se cca 60% televizních a rozhlasových programů z celkových cca 170), spusťte na svém televizním přijímači automatické ladění (zdroj signálu DVB-C - kabel, počáteční frekvence 322 MHz, symbolová rychlost 6900).

  Nově vysíláme v TV signálu také data s informacemi, jak se mají TV programy po naladění automaticky seřadit. Tato nová funkcionalita je podporována téměř všemi televizory (funkce LCN).

  Děkujeme všem za spolupráci.

 • 12.3.2019: Informace o plánovaných změnách u televizních služeb v březnu/dubnu 2019 najdete v této tiskové zprávě.

 • 3.1.2017: V průběhu prvních dní roku 2017 proběhly programové změny v rámci DIGITÁLNÍHO televizního vysílání na síti kabelové televize TKR Ratiboř. Své televizní přijímače nebo set-top-boxy doporučujeme ponechat přes noc v pohotovostním režimu (Stand-by) - u většiny modelů se aktualizují názvy jednotlivých programů automaticky.

  Dopředu neplánované změny vyvolané samotnými TV stanicemi:
  (1) Barrandov Muzika byl přejmenován na Barrandov Family a současně jsme museli z technických důvodů tento program přemístit na pozici, kde byla dříve vysílána Markíza.

  Při této příležitosti jsme přikročili k realizaci plánovaných změn původně připravených na polovinu ledna 2017:
  (2) "Základní" balíček rozšiřujeme o program Comedy Central Prima – komediální a zábavný program. Vysíláme jej na pozici, kde byl dříve Barrandov Muzika. Cena balíčku se nemění.
  (3) Z důvodu nízké sledovanosti vyřazujeme z balíčku "Rozšířený" TV kanály VH-1 a MTV Europe.
  (4) Nově do balíčku "Rozšířený" zařazujeme Travel Channel, který se svou náplní soustřeďuje na cestování po celém světě, a ve stejném balíčku najdete také nový kanál Nickelodeon, který udělá radost především dětem. Cena balíčku se nemění.

 • 15.12.2016: Startuje nový programový balíček "Filmbox Premium KINO".

  Programový balíček "Filmbox Premium KINO" s televizními kanály Filmbox, Filmbox Family, Filmbox Plus, Filmbox Premium, Filmbox ARThouse, Erox HD, EroXXX HD, Filmbox Extra HD, Fast and Fun HD, DocuBox HD, FashionBox HD, FightBox HD, FilmBox PREMIUM HD je dostupný za cenu 199,- Kč/měs.

  Jednoltivé programy z balíčku "Filmbox Premium KINO" si můžete aktivovat také v rámci balíčků "Thematic HD".

 • 1.12.2016: Na předpřipravené programové pozici jsme nově spustili Prima MAX HD. V aktualizovaných parametrech ladění digitální televize je také vyznačen nový programový balíček "Filmbox Premium KINO".

  Prima MAX HD se stane 15.12.2016 součástí skupiny "Basic HD" v rámci "Základního programového balíčku".

 • 29.8.2016: Proběhly plánované změny v rámci DIGITÁLNÍHO televizního vysílání na síti kabelové televize TKR Ratiboř. Své televizní přijímače můžete nastavit podle aktualizovaných Parametrů ladění digitální televize.

 • 17.2.2016: Proběhly plánované změny v rámci ANALOGOVÉHO televizního vysílání na síti kabelové televize TKR Ratiboř. Své televizní přijímače můžete nastavit podle aktualizovaných Parametrů ladění analogové televize.

 • 1.1.2016: Platí nová výhodnější pravidla pro Slevy za balíček služeb INTERNET+TELEVIZE pro rok 2016 v případě rychlostí Internetu "Běžná" a "Svižná". S balíčkem INTERNET+TELEVIZE (dolní polovina 1.strany) můžete ušetřit až 200,- Kč/měs.

 • 28.12.2015: Tisková zpráva: přečtěte si Změny na TKR Ratiboř v 1. čtvrtletí 2016

  Tisková zpráva obsahuje detailní informace o postupném odpojení části ANALOGOVÝCH programů z provozu, k digitalizaci domácností a především oficiální oznámení o změně programové skladby a cen služeb Televize@ValachNet.cz k 1.4.2016.

 • 28.12.2015: Tisková zpráva: přečtěte si Dlouhodobý plán změn na TKR Ratiboř v letech 2016 až 2019

  Po dohodě s majitelem sítě kabelové teleivize Obcí Ratiboř uveřejňujeme oficiální dlouhodobý plán přechodu od ANALOGOVÉHO k DIGITÁLNÍMU televiznímu vysílání.

 • 29.6.2014: Vzniká rodinka programových balíčků Thematic HD, která má od 1.7.2014 tři varianty:
  "Thematic HD 7", "Thematic HD mix" a "Thematic HD plus".

  == TIP! ==> Sestavte si svou programovou nabídku, která Vás skutečně zajímá!
  Kontaktujte nás.

 • Stále je v platnosti:
  - nižší cena na dekodér Conax + karta 1.290,- Kč zůstává (úspora 200,- Kč oproti roku 2012)
  - možnost získání dotovaného dekodéru Conax + karta (990,- Kč) nebo set-top-boxu INTEK + karty (1.890,- Kč) pokračuje
     -- při objednání balíčku s HBO s úvazkem na 12 měsíců stejně jako
     -- při objednání jakéhokoliv volitelného balíčku (vyšší než Základní) s úvazkem na 18 měsíců

Dokumenty ke stažení

Parametry ladění digitální televize (norma DVB-C)
Parametry ladění analogové televize (norma PAL) - ukončení vysílání plánováno po 31.12.2018
Vzor smlouvy Televize-Internet-Telefon
CENÍK/INFO-list Televize (nedílná soucást smlouvy)
Všeobecné podmínky (také nedílná soucást smlouvy).

Podporujeme
Spolupracujeme s