Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 3.2.2020: Koho se týkají změny v televizním vysílání v roce 2020 (únor-duben) ?
Změny TV vysílání Média jako televize, rádio, noviny, internet jsou v tuto dobu plné zpráv, že končí digitální vysílání DVB-T a že je potřeba přejít na DVB-T2.
Zákazníků ValachNetu se tyto změny NETÝKAJÍ. Týkají se pouze těch diváků, kteří nemají doma televizní příjem zajištěný přes svého kabelového operátora.

Ano, v období únor-duben 2020 proběhnou změny ve vysílání na kabelové televizi ValachNet.
Koho se týkají?

Odpověď na tuto otázku je rozdílná podle toho, jaký druh televizního přijímače máte doma. Je "PLOCHÝ" nebo "BACULATÝ" ?
Plochý televizor Máte "PLOCHÝ" televizor (setkáte se také s označením Plazma, LCD, LED, OLED, ...), tak to můžete být v klidu. Pokud by se přeci jen v roce 2020 stalo, že Vám přestanou hrát základní TV programy jako ČT1, ČT2, Nova, Prima a další (základní programový balíček), tak stačí televizor přeladit na digitální TV programy.

Přes kabelovou televizi máte k dispozici mnoho let hlavní digitální vysílání (standard DVB-C) a současně od 1.10.2019 také doplňkové digitální vysílání (standard DVB-T).
Baculatý televizor Máte "BACULATÝ" televizor (má sklěněnou obrazovku - můžete slyšet označení CRT), tak je třeba se rozhodnout:

  • Televizor zachránit dokoupením set-top-boxu, investice cca 700,- Kč
  • Televizor vyměnit za modernější "PLOCHÝ" televizor
a následně naladit TV programy, které vysíláme digitálně.
Pro konkrétní termíny ukončení ANALOGOVÉHO vysílání a další informace vyberte svou lokalitu:
Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Hošťálková, Kateřinice, Ratiboř

ANALOGOVÉ vysílání bylo ukončeno v lokalitách:
Střítež nad Bečvou, Zašová

• 25.10.2019: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

• 1.9.2018: Od 1.9.2016 nabízíme HBO GO

HBO GO
HBO GO jsou stovky filmů a seriálů v češtině, které si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv přes Internet. Máte-li prostě rádi filmy, tak napište SMS ve tvaru "HBOGO" na telefonní číslo 603 777 762, my se vám ozveme zpět a za chvíli se můžete dívat.

• 30.6.2019: Dokončili jsme modernizaci optické sítě v Rožnově pod Radhoštěm
Zrychlujeme Internet 2018 Zrychlujeme Internet 2018 Zrychlujeme Internet 2018 Od poloviny roku 2018 probíhala postupná výměna prvků na metropolitní optické síti v Rožnově pod Radhoštěm. Všichni uživatelé INTERNETu s rychlostí "Běžná II na Optice", "Svižná II na Optice" i "Frkot II na Optice" byli přepojeni na gigabitové porty (1 GbE). Totéž platí pro většinu uživatelů s rychlostí "Dijetka II na Optice". Tato technická změna nám umožnila navýšit rychlost u tarifu "Svižná II na Optice" ze 100 Mb/s na 200 Mb/s.

Ceny se nemění a rychlosti INTERNETu stoupají.
Myslíme na všechny uživatele, ať jsou noví nebo jsou s námi léta.

A kdyby nestačila kvalita služby INTERNET ve Standardu, tak od května 2018 umíme dodat i Zvýšenou.

• 1.1.2019: S námi můžete volat do celého světa za "hubičku"
Už v lednu 2014 se nám podařilo díky našim propojovacím dohodám snížit cenu volání do mobilních sítí v ČR z 1,45 na 0,99 Kč/minutu se zachováním férové sekundové tarifikace 1+1, tj. po 1. sekundě dále po sekundách. A nejen to. S námi si levněji zavoláte do Ameriky než sousedovi do vedlejší dědiny.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
Podporujeme
Spolupracujeme s