Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

Nabízíme Vám televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice. Nepřehlédněte také naše užitečné tipy.

Novinky a akční nabídky

• 1.8.2023: AKCE 30 dní ZDARMA na Chytrou televizi FixProTV stále platí

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vemte si naši Chytrou televizi s sebou na dovolenou, funguje v rámci ČR i celé EU. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí úplně zadarmo na 30 dní a bez jakýchkoliv závazků. Pokud se Vám nebude naše Chytrá televize líbit, nic se neděje. Po 30 dnech bude tato akce pro Vás ukončena a žádné poplatky navíc po Vás nebudeme chtít.

Vyzkoušejte naši Chytrou Televizi FixProTV na 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na jakémkoliv televizoru i Smart TV. Můžete ji sledovat v počítači, tabletu nebo mobilu. Seznam aplikací do chytrých zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde. Rádi Vám pomůžeme se spuštěním FixProTV - napište nám.

• 21.6.2023: Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Informace Máme volná pracovní místa na pozicích samostatný technik. Pokud máte o tuto pozici zájem, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem elektronicky na email ekonom@tkrjasek.cz.

Možná čekáme právě na Vás.

• 30.9.2021: Spustili jsme INTERNET přes OPTIKU v Zubří

Komunikační sítě Města Zubří
Pro obyvatele bytových domů na Sídlišti 6. května č.p. 1046, 1047, 1048 a č.p. 1100 až 1112 je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení přes nově vybudovanou optickou síť Města Zubří.

INTERNET přes optickou síť dovedenou až do bytu přináší nevídané rychlosti i kvalitu připojení. Ceny se nemění a rychlosti i kvalita INTERENTu stoupají ... nahlédněte do Ceníku INTERNET - OPTIKA.

• 3.4.2021: Ceny se nemění a rychlosti i kvalita INTERNETu stoupají
Zrychlujeme internet 2018 Zrychlujeme internet 2018 Zrychlujeme internet 2018 Zrychlujeme internet 2018 Zrychlujeme internet 2018 Zrychlujeme internet 2018 Zrychlujeme internet 2018 Na apríla 1.4.2021 jsme u nás v TKR Jašek završili období 6 měsíců plné změn:

 • Už k 1.10.2020 jsme výrazně zvýšili rychlosti u INTERNETu přes optickou síť v obou směrech přenosu dat (download i upload), např. u "Běžná II na Optice" jsme navýšili z 100/25 na 150/100 Mb/s.
 • Ve čtvrtek 1.10.2020 jsme také zvýšili rychlosti u INTERNETu přes síť kabelové televize (download i upload), např. u "Běžná II na Kabelu" jsme upravili z 50/5 na 70/7 Mb/s.
 • Dalšího zlepšení si jistě všimli vášniví hráči počítačových her, protože v průběhu listopadu 2020 jsme optimalizovali dopravní zpoždění (delay) mezi lokalitami na Rožnovsku a Prahou a snížili jsme jej o 5 ms.
 • Letos to je 13 let, co máme připojena důležitá datová centra ValachNetu vždy dvěma nezávislými okruhy do Prahy. V listopadu 2020 jsme dokončili výstavbu našeho druhého datového centra v Praze a přepojili jsme do něj první dvě datová centra na Valašsku. Bezpečnost a dodávka služeb INTERNET bez výpadků je u nás na prvním místě.
 • Na Nový rok 2021 jsme přesně určili kvalitu internetových služeb. Mimo jiné byla stanovena Běžně dostupná rychlost pro každý tarif na ValachNetu. Protože jsme kabelový operátor, tak víme, že můžeme našim uživatelům dodávat opravdu kvalitní službu, což je prezentováno právě vyššími hodnotami Běžně dostupné rychlosti, než je obvyklé u naší konkurence.
 • A k 1.4.2021 oznamujeme, že jsme výrazně navýšili rychlost u INTERNETu přes síť kabelové televize ve směru odesílání dat (upload), např. u "Běžná II na Kabelu" proběhlo navýšení z 70/7 na 70/14 Mb/s

 • Jsme rádi, že se nám daří naplňovat naši vizi a že změny uvádíme do provozu plošně pro všechny naše stávající uživatele v Rožnově pod Radhoštěm, Zubří, Stříteži nad Bečvou, Zašové, Hošťálkové, Ratiboři, Kateřinicích. Přehledy nových rychlostí si můžete prohlédnout po výběru lokality.

  Úplné informace uvádíme v našich oficiálních dokumentech Ceník INTERNET - OPTIKA, Ceník INTERNET - KABEL a s nimi související Specifikace služeb INTERNET.

  zobrazit všechny novinky...

  Nabídka služeb

  Užitečné tipy

  • Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
  • Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
  • Pociťujete sníženou rychlost Vašeho internetového připojení? Zde je měření rychlosti.
  • Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na internetu.
  zobrazit všechny tipy...
  Podporujeme
  Spolupracujeme s