Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 22.10.2020: Informace k provozu kontaktního místa, pokladny a hlášení poruch

UPOZORNĚNÍ - provoz kontaktního místa
Kontaktní místo
Vzhledem ke změnám, které nám přinášejí opatření vlády ČR kvůli epidemii covid-19 vyhlášená v tomto týdnu, Vás žádáme, abyste při komunikaci s námi upřednostňovali telefonický či písemný kontakt:
 • emailem na muj@valachnet.cz
 • telefonicky na číslo 571 115 225 (funguje Po-Pá od 8:00 do 16:00 hodin)
 • Kontaktní místo je od 22.10.2020 uzavřeno do odvolání. Pro nezbytně nutnou obsluhu zákazníků na adrese kontaktního místa Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm jsme připravili chráněný venkovní prostor. Děkujeme za pochopení.

  Pokladna
  Platby v hotovosti nepřijímáme. Žádáme uživatele, aby úhrady služeb řešili bezhotovostně převodem z účtu, inkasním způsobem či prostřednictvím SIPO. Změnu způsobu úhrad služeb, prosím, nahlaste emailem či telefonicky.

  Hlášení poruch
  Hlášení poruch funguje beze změny. Platí kontakty:
 • email muj@valachnet.cz
 • telefonní číslo 571 115 225 (funguje Po-Ne od 8:00 do 20:00 hodin)

 • Děkujeme za pochopení.

  • 7.10.2020: TV stanice ze skupiny Mezzo nově dostupné za výhodnějších podmínek
  Mezzo (HD)
  Mezzo Live HD

  S potěšením Vám oznamujeme, že prestižní mezinárodní hudební a divadelní TV stanice Mezzo (HD) a Mezzo Live HD je nyní možné získat v rámci programového balíčku "Rozšířený PLUS" pouze za 3 body (původně bylo potřeba celkem 6 bodů). Našemu vyjednávacímu týmu v rámci skupiny FixPro se podařilo dohodnout příznivější podmínky pro dodávku těchto programů pro naše zákazníky. Pro úpravu Vaší skladby progamů v rámci balíčku "Rozšířený PLUS" nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.

  TV programy Mezzo (HD) a Mezzo Live HD jsou zaměřeny na diváky, kteří mají rádi svět klasické hudby a tance.

  • 1.9.2020: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

  Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
  Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí.

  Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

  • 31.8.2020: Vyhlášení nové smluvní dokumentace
  Změna smluvní dokumentace Vážení uživatelé,

  dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení nové smluvní dokumentace, která se skládá z nové:
  Pro STÁVAJÍCÍ uživatele se nová smluvní dokumentace stane platnou 1.10.2020 v případě, že nové podmínky budou pro uživatele akceptovatelné a že nevyužijí svého práva ukončit smlouvu nejpozději ke dni nabytí účinnosti těchto změn (bez sankcí).

  Změny ve smluvní dokumentaci nastaly především kvůli:
  • úpravám rychlostí připojení k Internetu, výrazné navýšení rychlostí u připojení přes OPTIKu, a s tím svázaných změn v technické specifikaci služeb Internet, tj. především zavedení nové doplňkové služby "OP-IP" a úpravy technických podmínek provozu u stávající doplňkové služby "Fix-IP"
  • změnám technických podmínek u služeb Televize, kde jsme ukončili provoz ANALOGových přenosových standardů PAL pro televizní signály
  Pro rok 2021 předpokládáme zachování stávajích koncových cen za předpokladu, že se dramaticky nezmění vývoj ekonomické situace v České repulice.

  • 31.7.2020: Od 1.9.2016 nabízíme HBO GO

  HBO GO
  HBO GO jsou stovky filmů a seriálů v češtině, které si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv přes Internet. Máte-li prostě rádi filmy, tak napište SMS ve tvaru "HBOGO" na telefonní číslo 603 777 762, my se vám ozveme zpět a za chvíli se můžete dívat.

  zobrazit všechny novinky...

  Nabídka služeb

  Užitečné tipy

  • Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
  • Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
  • Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
  Podporujeme
  Spolupracujeme s