Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 23.11.2021: Změny v TV programech v rámci hlavního digitálního vysílání DVB-C
Změny ve vysílání Vážení zákazníci,

v úterý 23.11.2021 proběhly změny v rámci digitálního vysílání DVB-C v lokalitách Rožnov p.R., Zubří, Střítež n.B., Zašová, Ratiboř, Hošťálková, Kateřinice:
 • u televizních programů Eurosport 1, Eurosport 2, Animal Planet, Discovery Channel a dalších došlo k přeměně z vysílání ve standardním rozlišení SD na mnohem kvalitnější vysílání ve vysokém rozlišení HD
 • Tato změna bude pro některé zákazníky znamenat, že se jim jejich oblíbené TV programy objeví na nových programových pozicích.
 • V případě, že se Vám po 15. hodině nepodaří v seznamu naladěných kanálů nalézt právě ten Váš oblíbený, spusťte prosím pro opětovný příjem všech televizních programů na svém přijímači funkci automatického DIGITÁLNÍHO ladění DVB-C (kabel). Na této stránce po skončení akce zveřejníme aktualizované dokumenty pro ladění televizorů.
 • Stáhněte si aktualizované dokumenty Seznam programů digitální televize DVB-C a Parametry ladění digitální televize DVB-C, které se Vám objeví, pokud dokončíte celý proces ladění.
 • V seznam programů naleznete také zcela nové TV programy: Food Network HD (pozice 258), Home and Garden TV HD (pozice 260), Discovery Science HD (pozice 278), Film Europe plus HD (pozice 177). Tyto programy budeme zařazovat do volitelných programových nabídek 4.1.2022. Do té doby je možné tyto programy sledovat volně. Další informace brzy doplníme.

  Za případné komplikace se Vám omlouváme a děkujeme za spolupráci.

 • • 25.10.2021: Zařazení Prima Show a Prima Star
  Prima Show
  Prima Star
  V rámci sítí ValachNet jsme zahájili vysílání dvou nových TV stanic Prima Show (zaměřená především na mimoevropské reality show a zábavné pořady) a Prima Star (zaměřená na archivní zábavní pořady a dramatickou tvorbu z dílny skupiny Prima). Tyto stanice naleznete v rámci hlavního digitálního vysílání ve standardu DVB-C (původní názvy programů byly Ztest6940 a Ztest6960) a také v rámci chytré televize FixProTV. Tyto kanály vysíláme ve standardní kvalitě obrazu (SD) a jsou součástí základního programového balíčku bez kódování.

  • 18.10.2021: Zařazení Nova Lady

  Nova Lady
  V pondělí 18. října 2021 jsme zařadili do vysílání novou TV stanici Nova Lady, která je primárně zaměřena na filmy a seriály se ženskou tématikou. Kanál naleznete v rámci hlavního digitálního vysílání ve standardu DVB-C na programové pozici 21 (původní název programu na této pozici byl Ztest6980) a také v rámci FixProTV. Tento kanál ve standardní kvalitě obrazu (SD) je zařazen do základního programového balíčku nekódovaně.

  • 1.10.2021: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

  Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
  Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí úplně zadarmo.

  Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

  • 30.9.2021: Spouštíme INTERNET přes OPTIKU v Zubří

  Komunikační sítě Města Zubří
  Pro obyvatele bytových domů na Sídlišti 6. května č.p. 1046, 1047, 1048 a č.p. 1100 až 1112 je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení přes nově vybudovanou optickou síť Města Zubří.

  INTERNET přes optickou síť dovedenou až do bytu přináší nevídané rychlosti i kvalitu připojení. Ceny se nemění a rychlosti i kvalita INTERENTu stoupají ... nahlédněte do Ceníku INTERNET - OPTIKA.

  zobrazit všechny novinky...

  Nabídka služeb

  Užitečné tipy

  • Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
  • Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
  • Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
  Podporujeme
  Spolupracujeme s