Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 23.3.2020: ČT 3 televize třetího věku
ČT 3 Praktické rady a tipy, informační servis i nápady na volnočasové aktivity, cvičení a recepty přináší nová „televize třetího věku“. Program ČT 3 spustila Česká televize 23. března 2020 a určen je především pro seniory. Bude vysílat denně od 9:00 do 17:25 hodin.

Všichni naši uživatelé mohou tento program naladit v rámci hlavního digitálního vysílání DVB-C. Je umístěn v "Základním programovém balíčku" a je vysílán volně. K dispozici je vysílání ve vysoké kvalitě obrazu ČT 3 HD, pro starší přijímače vysíláme také v SD (standardní kvalita obrazu). Další možnosti příjmu a tipy, kde nový program najít, popisujeme na stránkách, které se týkají dění přímo ve Vašem městě/obci: Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Kateřinice, Ratiboř.

• 18.3.2020: Volné vysílání při koronavirusových prázdninách
Od 18.3.2020 minimálně do 24.3.2020 můžete volně sledovat TV kanály v rámci hlavního digitálního vysílání DVB-C přes kabelovou televizi a také v rámci vysílání Chytré televize FixProTV přes Internet:
Viasat Explore SD-HD, Viasat History SD-HD, Viasat Nature SD-HD, Spektrum SD-HD, Film Europe HD, FilmBox Premium HD, AMC SD-HD, TV Paprika (jen DVB-C), Discovery Channel, Travel Channel (HD) (jen DVB-C), National Geografic SD-HD, National Geografic Wild SD-HD (jen DVB-C).

Děkujeme společnostem AMC Networks, Discovery, Channels, Film Europe, FilmBox a Viasat za vstřícnost a rychlou spolupráci.

• 14.3.2020: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

• 13.3.2020: UPOZORNĚNÍ: Dočasné omezení provozu kontaktního místa a servisních prací

UPOZORNĚNÍ - Omezení provozu
Z důvodu aktuální situace související s šířením nového typu koronaviru přistupujeme k preventivním opatřením týkajícím se provozu kontaktního místa a provádění servisních prací.

Kontaktní místo
Kontaktní místo bude od 13.3.2020 dočasně uzavřeno do odvolání.
Pokud s námi potřebujete řešit nastavení služeb, otázky kolem vyúčtování a úhrady služeb nebo aktivaci služeb kontaktujte nás:
 • emailem na muj@valachnet.cz
 • telefonicky na číslo 571 115 225 (funguje Po-Pá od 8:00 do 16:00 hodin)

 • Hlášení poruch
  Hlášení poruch funguje beze změny vyjma osobního hlášení na kontaktním místě. Platí kontakty:
 • email muj@valachnet.cz
 • telefonní číslo 571 115 225 (funguje Po-Ne od 8:00 do 20:00 hodin)

 • Servisní práce
  Omezení od 13.3.2020 se týká také práce našich servisních techniků. Ti se u zákazníků budou primárně věnovat pouze řešení technických problémů souvisejících s dodávkou služeb ValachNetu. Práce na připojování nových zákazníků budou omezeny na ty případy, které nebudou vyžadovat delší dobu pobytu servisního technika u zákazníka. Toto omezení platí do odvolání.

  K těmto krokům přistupujeme, abychom pro Vás byli schopni zajistit bezproblémový chod našich služeb a funkčnost servisní obsluhy. Tato omezení platí do odvolání a věříme, že k plnému obnovení provozu přistoupíme co nejdříve.
  Děkujeme za pochopení.

  • 9.3.2020: Koho se týkají změny v televizním vysílání v roce 2020 (únor-duben) ?
  Změny TV vysílání Média jako televize, rádio, noviny, internet jsou v tuto dobu plné zpráv, že končí digitální vysílání DVB-T a že je potřeba přejít na DVB-T2.
  Zákazníků ValachNetu se tyto změny NETÝKAJÍ. Týkají se pouze těch diváků, kteří nemají doma televizní příjem zajištěný přes "kabelovku" (popř. přes Internet).

  Ano, v období únor-duben 2020 proběhnou změny ve vysílání na kabelové televizi ValachNet.
  Koho se týkají?

  Odpověď na tuto otázku je rozdílná podle toho, jaký druh televizního přijímače máte doma. Je "PLOCHÝ" nebo "BACULATÝ" ?
  Plochý televizor Máte "PLOCHÝ" televizor (setkáte se také s označením Plazma, LCD, LED, OLED, ...), tak to můžete být v klidu. Pokud by se přeci jen v roce 2020 stalo, že Vám přestanou hrát základní TV programy jako ČT1, ČT2, Nova, Prima a další (základní programový balíček), tak stačí televizor přeladit na digitální TV programy.

  Přes kabelovou televizi máte k dispozici mnoho let hlavní digitální vysílání (standard DVB-C) a současně od 1.10.2019 také doplňkové digitální vysílání (standard DVB-T).
  Baculatý televizor Máte "BACULATÝ" televizor (má sklěněnou obrazovku - můžete slyšet označení CRT), tak je třeba se rozhodnout:

  • Televizor zachránit dokoupením set-top-boxu, investice cca 700,- Kč
  • Televizor vyměnit za modernější "PLOCHÝ" televizor
  a následně naladit TV programy, které vysíláme digitálně.
  Pro konkrétní termíny ukončení ANALOGOVÉHO vysílání a další informace vyberte svou lokalitu:
  Rožnov pod Radhoštěm, Zubří

  ANALOGOVÉ vysílání bylo ukončeno v lokalitách:
  Střítež nad Bečvou (3.2.2020), Zašová (3.2.2020), Hošťálková (9.3.2020), Kateřinice (9.3.2020), Ratiboř (9.3.2020)

  zobrazit všechny novinky...

  Nabídka služeb

  Užitečné tipy

  • Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
  • Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
  • Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
  Podporujeme
  Spolupracujeme s