Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 15.7.2020: ANALOG je vypnutý, nalaďte si prosím DIGITÁL
Změny TV vysílání Pokud na své televizní obrazovce vidíte oznámení o vypnutí ANALOGového vysilání na modrém pozadí, platí pro Vás následující možnosti:
Plochý televizor Máte "PLOCHÝ" televizor (setkáte se také s označením Plazma, LCD, LED, OLED, ...), tak to můžete být v klidu. Pokud Vám přestaly fungovat základní TV programy jako ČT1, ČT2, Nova, Prima a další (základní programový balíček), tak stačí televizor přeladit na digitální TV programy.

Přes kabelovou televizi máte k dispozici mnoho let hlavní digitální vysílání (standard DVB-C) a současně od 1.10.2019 také doplňkové digitální vysílání (standard DVB-T).
Baculatý televizor Máte "BACULATÝ" televizor (má sklěněnou obrazovku - můžete slyšet označení CRT), tak je třeba se rozhodnout:

 • Televizor zachránit dokoupením set-top-boxu, investice cca 700,- Kč
 • Televizor vyměnit za modernější "PLOCHÝ" televizor
a následně naladit TV programy, které vysíláme digitálně.
ANALOGOVÉ vysílání bylo ukončováno v jednotlivých lokalitách postupně. Informace pro ladění televizorů DIGITÁLně naleznete pod svou lokalitou:
Rožnov pod Radhoštěm (14.7.2020), Zubří (14.7.2020),
Hošťálková (9.3.2020), Kateřinice (9.3.2020), Ratiboř (9.3.2020),
Střítež nad Bečvou (3.2.2020), Zašová (3.2.2020).

• 23.6.2020: Vyšší HD kvalita obrazu na místo standardní SD kvality u vybraných TV programů za stejnou cenu

HDTV logo

Vychutnejte si vyšší kvalitu obrazu HD v rámci hlavního digitálního vysílání DVB-C u programů: Sport 1 HD, Sport 2 HD, AMC HD, Film+ HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, FilmBox HD, Markiza International HD, National Geographic Channel HD, National Geographic Wild HD, Mezzo (HD), STV 1 HD, STV 2 HD, TV Lux HD. U uvedených TV programů zpřístupňujeme vyšší kvalitu obrazu, tj. vysoké HD rozlišení, za stejnou cenu.


• 29.4.2020: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní, nahrávat si oblíbené filmy nebo celé seriály. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Naše chytrá televize běží na největším počtu značek Smart TV Samsung, LG, Panasonic, celá rodina Android TV (Sony Bravia, Philips), Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně Apple TV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

• 26.4.2020: Informace k provozu kontaktního místa, pokladny a hlášení poruch

UPOZORNĚNÍ - provoz kontaktního místa
Kontaktní místo
Kontaktní místo je od 27.4.2020 v provozu.
Stále je upřednostňován telefonický či písemný kontakt.:
 • emailem na muj@valachnet.cz
 • telefonicky na číslo 571 115 225 (funguje Po-Pá od 8:00 do 16:00 hodin)
 • Při osobní návštěvě kontaktního místa bude vždy odbavován pouze jeden uživatel. Žádáme uživatele, aby se před návštěvou kontaktního místa předem objednali a zajistili tak sobě i ostatním komfortní odbavení. Účelem objednávání je snížení kumulace více lidí na jednom místě, a tudíž minimalizace rizika přenosu onemocnění. Provoz je zajištěn za zpřísněných hygienických pravidel.

  Pokladna
  Platby v hotovosti nepřijímáme. Žádáme uživatele, aby úhrady služeb řešili bezhotovostně převodem z účtu, inkasním způsobem či prostřednictvím SIPO. Změnu způsobu úhrad služeb, prosím, nahlaste emailem či telefonicky.

  Hlášení poruch
  Hlášení poruch funguje beze změny vyjma osobního hlášení na kontaktním místě. Platí kontakty:
 • email muj@valachnet.cz
 • telefonní číslo 571 115 225 (funguje Po-Ne od 8:00 do 20:00 hodin)

 • Děkujeme za pochopení.

  • 1.9.2018: Od 1.9.2016 nabízíme HBO GO

  HBO GO
  HBO GO jsou stovky filmů a seriálů v češtině, které si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv přes Internet. Máte-li prostě rádi filmy, tak napište SMS ve tvaru "HBOGO" na telefonní číslo 603 777 762, my se vám ozveme zpět a za chvíli se můžete dívat.

  zobrazit všechny novinky...

  Nabídka služeb

  Užitečné tipy

  • Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
  • Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
  • Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
  Podporujeme
  Spolupracujeme s