Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 5.9.2019: Změny v prodeji volitelných TV programů
Změna dokumentace Vážení uživatelé,

k 1.10.2019 jsme připravili kompletní přeměnu nabídky televizních programových balíčků.

Pro STÁVAJÍCÍ uživatele se příliš nezmění, protože původní nabídka programových balíčků zůstává nadále funkční - pro zajímavost startovala před 5 lety 1.7.2014 - nicméně k 30.9.2019 ukončujeme její prodej novým zájemcům. Se změnami se můžete seznámit v tiskové zprávě Změny v prodeji volitelných TV programů.

Pro NOVÉ zájemce o placené TV programy jsme 31.8.2019 vydali nový Ceník Televize, jehož platnost začíná 1.10.2019. Přináší novou nabídku programových balíčků "Malý Rozšířený", "Rozšířený" a "Rozšířený plus". Troufáme si tvrdit, že zejména programový balíček "Rozšířený plus", ve kterém si každý uživatel skládá jen ty TV programy, o které má zájem, přináší více "muziky" za stejné peníze.

Těmito kroky postupně opouštíme starý svět a současně nabízíme svět nový, v rámci kterého můžeme lépe reagovat na aktuální trendy na trhu placené televize.

• 31.8.2019: Vyhlášení nové smluvní dokumentace
Změna dokumentace Vážení uživatelé,

dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení nové smluvní dokumentace, která se skládá z nové Smlouvy včetně jejich příloh Ceník Televize, Specifikace služby Televize a Všeobecné podmínky.

Pro NOVÉ uživatele se tyto změny stávají závaznými od 1.9.2019. Pro STÁVAJÍCÍ uživatele se stanou platnými 1.10.2019 v případě, že nové podmínky budou pro uživatele akceptovatelné a že nevyužijí svého práva ukončit smlouvu nejpozději ke dni nabytí účinnosti těchto změn (bez sankcí).

Hlavní část změn je popsána v tiskových zprávách pro jednotlivé lokality: Připravili jsme také porovnání mezi novými všeobecnými podmínkami a těmi předchozími.

• 19.4.2019: Rozšíření nabídky TV programů
Nastavení televizoru Využijte příležitosti a shlédněte dočasně volné vysílání úplně nových TV programů.
Nové TV programy budou zařazeny (zakódovány) do příslušných programových nabídek 3.9.2019.

V jednotlivých lokalitách bylo digitální TV vysílání obohaceno tak, aby se sjednotila možnost výběru TV programů. Vzhledem k navýšení přenosové kapacity jsme se mohli po 2 letech vrátit k experimentálnímu vysílání v ULTRA HD rozlišení. Pro detailní souhrn změn klikněte na svou lokalitu:
Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Kateřinice, Ratiboř

• 11.4.2019: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Kromě značek Smart TV Samsung, Panasonic, celou rodinu Android TV (Sony Bravia, Philips) umíme od 9.4.2018 nově také značku SmartTV Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně AppletTV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
Podporujeme
Spolupracujeme s