Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Televize » Ceny, Aktuality

Ceník televizních služeb


Aktuálně platné informace o cenách a specifikaci služeb naleznete v tomto dokumentu. Parametry ladění analogové a digitální TV a další oficiální dokumenty ke stažení jsou k dispozici níže.

Změny v provozu služeb na síti kabelové televize TKR Zašová

aktualizováno 13.3.2019

 • 12.3.2019: Informace o plánovaných změnách u televizních služeb v březnu/dubnu 2019 najdete v této tiskové zprávě.

  Změny technických parametrů hlavního digitálního vysílání (norma DVB-C) jsou plánovány na pondělí 25.3.2019 mezi 4:00 a 10:00 hodinou. Jakmile zaznamenáte stav, že některé programy přestanou fungovat (bude se týkat cca 60% televizních a rozhlasových programů z celkových cca 170), spusťte na svém televizním přijímači automatické ladění (zdroj signálu DVB-C - kabel, počáteční frekvence 322 MHz, symbolová rychlost 6900). Nově budeme v TV signálu vysílat také data s informacemi, jak by se TV programy měly po naladění automaticky seřadit. Tato nová funkcionalita je podporována téměř všemi televizory (funkce LCN). Po provedení změn vystavíme aktualizované Parametry ladění digitální televize.

  Děkujeme všem za spolupráci.

 • 3.1.2017: V průběhu prvních dní roku 2017 proběhly programové změny v rámci DIGITÁLNÍHO televizního vysílání na síti kabelové televize TKR Zašová. Své televizní přijímače nebo set-top-boxy doporučujeme ponechat přes noc v pohotovostním režimu (Stand-by) - u většiny modelů se aktualizují názvy jednotlivých programů automaticky. Detaily můžete shlédnout v aktualizovaných Parametrech ladění digitální televize.

  Dopředu neplánované změny vyvolané samotnými TV stanicemi:
  (1) Barrandov Muzika byl přejmenován na Barrandov Family a současně jsme museli z technických důvodů tento program přemístit na pozici, kde byla dříve vysílána Markíza.

  Při této příležitosti jsme přikročili k realizaci plánovaných změn původně připravených na polovinu ledna 2017:
  (2) "Základní" balíček rozšiřujeme o program Comedy Central Prima – komediální a zábavný program. Vysíláme jej na pozici, kde byl dříve Barrandov Muzika. Cena balíčku se nemění.
  (3) Z důvodu nízké sledovanosti vyřazujeme z balíčku "Rozšířený" TV kanály VH-1 a MTV Europe.
  (4) Nově do balíčku "Rozšířený" zařazujeme Travel Channel, který se svou náplní soustřeďuje na cestování po celém světě, a ve stejném balíčku najdete také nový kanál Nickelodeon, který udělá radost především dětem. Cena balíčku se nemění.

 • 15.12.2016: Startuje nový programový balíček "Filmbox Premium KINO".

  Programový balíček "Filmbox Premium KINO" s televizními kanály Filmbox, Filmbox Family, Filmbox Plus, Filmbox Premium, Filmbox ARThouse, Erox HD, EroXXX HD, Filmbox Extra HD, Fast and Fun HD, DocuBox HD, FashionBox HD, FightBox HD, FilmBox PREMIUM HD je dostupný za cenu 199,- Kč/měs.

  Jednoltivé programy z balíčku "Filmbox Premium KINO" si můžete aktivovat také v rámci balíčků "Thematic HD".

 • 1.12.2016: Na předpřipravené programové pozici jsme nově spustili Prima MAX HD. V aktualizovaných parametrech ladění digitální televize je také vyznačen nový programový balíček "Filmbox Premium KINO".

  Prima MAX HD se stane 15.12.2016 součástí skupiny "Basic HD" v rámci "Základního programového balíčku".

 • 29.8.2016: Proběhly plánované změny v rámci hlavního DIGITÁLNÍHO televizního vysílání na síti kabelové televize TKR Zašová. Své televizní přijímače můžete nastavit podle aktualizovaných Parametrů ladění digitální televize - norma DVB-C.

 • 30.6.2016: Proběhly plánované změny v rámci ANALOGOVÉHO televizního vysílání na síti kabelové televize TKR Zašová. Své televizní přijímače můžete nastavit podle aktualizovaných Parametrů ladění analogové televize.

 • 16.6.2016: Po odpojení části ANALOGOVÝCH programů dne 15.3.2016 přichází na řadu druhá část změn, která nastane 28.6.2016. Detailní popis uvádíme v tiskové zprávě: Změny analogového vysílání 28.6.2016

  Naší snahou je využívat možnosti obecního majetku sítě kabelové televize TKR Zašová tak, abychom přinášeli do Vašich domácností maximum toho, co nám okolnosti dovolí. Proto nás sice nyní čeká nepopulární krok, kdy bude potřeba po mnoha letech znovu naladit Vaše analogové televizní přijímače, ale není jiná možnost, jak v zájmu zachování ANALOGOVÉHO vysílání (garantujeme do 31.12.2018) zůstat současně moderním médiem, které zajistí dodávku v rámci DIGITÁLNÍHO vysílání dalších nových televizních programů a programů v HD vysokém rozlišení a brzy také v Ultra HD formátu. Kabelová televize je totiž jako jediné technické řešení pro šíření televize na trhu schopné odolávat dramatickým změnám, které se odehrávají na ostatních platformách (satelitní, pozemní a dalších), a tím svým účastníkům významně prodloužit čas na postupný přechod od starších k moderním standardům pro příjem televizního a dalšího obsahu.

 • 1.1.2016: Platí nová výhodnější pravidla pro Slevy za balíček služeb INTERNET+TELEVIZE pro rok 2016 v případě rychlostí Internetu "Běžná" a "Svižná". S balíčkem INTERNET+TELEVIZE (dolní polovina 1.strany) můžete ušetřit až 200,- Kč/měs.

 • 28.12.2015: Tisková zpráva: přečtěte si Změny na TKR Zašová v 1. čtvrtletí 2016

  Tisková zpráva obsahuje detailní informace o postupném odpojení části ANALOGOVÝCH programů z provozu, k digitalizaci domácností a především oficiální oznámení o změně programové skladby a cen služeb Televize@ValachNet.cz k 1.4.2016.

 • 28.12.2015: Tisková zpráva: přečtěte si Dlouhodobý plán změn na TKR Zašová v letech 2016 až 2019

  Po dohodě s majitelem sítě kabelové teleivize Obcí Zašová uveřejňujeme oficiální dlouhodobý plán přechodu od ANALOGOVÉHO k DIGITÁLNÍMU televiznímu vysílání.

 • 6.8.2014: Oznamujeme, že s účinností od 19.8.2014 se TV program Discovery Channel stává součástí balíčku "Rozšířený plus jenDIGI". Bližší informace jsou popsány v tomto oficiálním oznámení.

 • 5.8.2014: Oznamujeme, že s účinností od 12.8.2014 se nové TV programy Spektrum Home (kanál pro kutily), TV Paprika (kanál o vaření) a English club TV (výuka angličtiny pro všechny generace) stávají součástí balíčků "Thematic HD mix" a "Thematic HD plus". Tyto TV programy si zájemci mohou zařadit do své vlastní skladby programů.
  Kontaktujte nás.

 • 29.6.2014: Vzniká rodinka programových balíčků Thematic HD, která má od 1.7.2014 tři varianty:
  "Thematic HD 7", "Thematic HD mix" a "Thematic HD plus".

  == TIP! ==> Sestavte si svou programovou nabídku, která Vás skutečně zajímá!
  Kontaktujte nás.

 • Se začátkem letních prázdnin 2014 přicházíme s dobrými zprávami:
  - nižší cena na dekodér Conax + karta 1.290,- Kč zůstává (úspora 200,- Kč oproti roku 2012)
  - možnost získání dotovaného dekodéru Conax + karta (990,- Kč) nebo set-top-boxu INTEK + karty (1.890,- Kč) pokračuje
     -- při objednání balíčku s HBO s úvazkem na 12 měsíců stejně jako
     -- při objednání jakéhokoliv programového balíčku s úvazkem na 18 měsíců

Dokumenty ke stažení

Parametry ladění digitální televize - hlavní vysílání (norma DVB-C)
Parametry ladění digitální televize - doplňkové vysílání (norma DVB-T)
Parametry ladění analogové televize (norma PAL) - ukončení vysílání plánováno po 31.12.2018
Vzor smlouvy Televize-Internet-Telefon
CENÍK/INFO-list Televize (nedílná soucást smlouvy)
Všeobecné podmínky (také nedílná soucást smlouvy).

Podporujeme
Spolupracujeme s