Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Telefon » O službě » Domácnosti

Informace pro domácnosti

Projekt VOJP nabízí hlasové služby na bázi protokolu VoIP (Voice over Internet Protocol) od roku 2005. Pro domácnosti máme připraven tarif VOJP A+ ve dvou variantách podle způsobu účtování hovorného. Služba je provozována na datových linkách sítě valachnet.cz a partnerů, které jsou optimalizovány pro přenos hlasových dat. Při volání v síti VOJP se Vám tedy nemůže stát, že by byl Váš hovor narušován běžným datovým provozem.

Možnosti připojení

  • Telefonní zásuvka na odběrném místě u uživatele, možnost připojení analogového (FSX) nebo digitálního (ISDN-BRI) telefonního přístroje.
  • SIP účet, možnost připojení IP telefonu, nebo softwarového SIP klienta spuštěného v počítači nebo třeba v mobilním telefonu.

Tarif VOJP A+, úroveň Kredit

Koncový uživatel získá 2 veřejná telefonní čísla, hrazená formou předplatného (kreditu). Kredit je sledován pro každé číslo zvlášť a je možné jej navýšit bezhotovostním převodem na účet provozovatele, nebo hotově v sídle provozovatele služby. Další možnosti plateb připravujeme. Volací kredit lze přenášet pouze mezi dvěma přidělenými telefonními čísly. Hovorné do placených destinací je odečítáno průběžně, v okamžiku vyčerpání kreditu se hovor přeruší.

Tarif VOJP A+, úroveň SOHO

Řešení pro zákazníky, kteří potřebují jen malý počet telefonních linek (minimálně 2) a nebo vlastní malou pobočkovou telefonní ústřednu. Dostupnost rozšířených funkcí, jako je např. přímá provolba, kaskádové vyzvánění, blokování hovorů atd. je dána možnostmi uživatelem vlastněné ústředny. Hovorné do placených destinací je vyúčtováno zpětně za uplynulý měsíc formou faktury - daňového dokladu.

Dokumenty ke stažení

INFO-list VOJP - informace pro domácnosti

Podporujeme
Spolupracujeme s