Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 10.11.2017: Odstartovali jsme tradiční akci Filmový podzim 2017 - nabízíme programové balíčky za výhodných cenových podmínek.
filmový podzim 2017 HBO HD, Thematic HD, FilmBox Premium KINO, Basic HD s novou smlouvou do konce roku zdarma, účtováno až od 1.1.2018.
Další slevy při sepsání Dodatku ke smlouvě.
Kontaktujte nás a my s Vámi rádi probereme podrobnosti a varianty.
18.12.2017 losujeme výherce poukazů v hodnotě 1500,- na slevy služeb ValachNet a další věcné ceny.

• 21.7.2017: Nový program v rámci digitálního vysílání DVB-C
UP NETWORK „Vše, co jste kdy chtěli vědět o letectví, ale báli jste se na to zeptat. Od prazákladů až po nejaktuálnější novinky, to najdete ve vysílání nové televize zaměřené jen a pouze na to, co se děje nad zemí. Chceme divákům nabídnout možnost roztáhnout křídla zvědavosti,“ říká František Borovský - majitel společnosti EFB NETWORK, provozovatele UP NETWORK.

Nový TV program najdete na pozici dříve označené "Ztest1613 kodovano" nebo "Comedy Central Extra". Její volné vysílání bude k dispozici do 27.8.2017, poté bude zařazena do programových balíčků "Rozšířený plus", "Thematic HD mix" a "Thematic HD plus".

• 1.1.2017: Od 1.9.2016 nabízíme HBO GO
TV TUTY HBO GO je filmotéka v češtině včetně živého vysílání HBO a to všechno kdykoliv a kdekoliv přes Internet. Máte-li prostě rádi filmy, tak napište SMS ve tvaru "HBOGO" na telefonní číslo 603 777 762, my se vám ozveme zpět a domluvíme se.

• 1.1.2017: Na apríla 2016 jsem odstartovali novou službu Chytrou televizi FixProTV
Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma Vyzkoušejte FixProTV zdarma na 30 dní na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV), co to všechno umí ;-) ...

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
Podporujeme
Spolupracujeme s