Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 2.4.2018: Nový program v rámci digitálního vysílání DVB-C
Prima KRIMI Rozšiřujeme programovou nabídku o nový tematický kanál Prima KRIMI a jak již název napovídá, nová televize se zaměří především na detektivní tématiku (zahraniční seriály). Nový kanál televizní skupiny Prima začne vysílat na velikonoční pondělí 2. dubna 2018 ve 13:00.

Nový TV program najdete na pozici dříve označené "Ztest6913" (SD verze), která se stává součástí volného programového balíčku "Základní". Připravujeme také spuštění HD verze (pro lokality Rožnov p.R. a Zubří již dostupná na pozici dříve označené "Test1 UHD ..."), která bude od 4.4.2018 technicky součástí kódovaného "Basic HD" pro všechny lokality.

• 2.3.2018: ZRYCHLUJEME INTERNET 2018
Zrychlujeme Internet 2018 Zrychlujeme Internet 2018 Zrychlujeme Internet 2018 Zrychlujeme Internet 2018 Pojďme se podívat na to Harakiri s rychlostmi v rámci tarifu "Jak Dlúho Chceš ...".
II. generace rychlostních úrovní přebírá štafetu:
Dříve I.generace Nový název II.generace Kvalita služby Poznámka
Pro Telefon ... Pro Telefon II ... Standardní
Dijetka ... Dijetka II ... Standardní
--------- Běžná II ... Standardní Nová cena,
vyladěný výkon :)
Běžná ... Svižná II ... Standardní
Svižná ... Frkot II ... Standardní
Frkot ... Frkot II ... Zvýšená
Přehled nových rychlostí s novými názvy je v Ceníku Internet-kabelový modem a v Ceníku Internet-optika FttB. Ceny se nemění a rychlosti stoupají. Novým uživatelům hned, stávajícím nejpozději od 30.4.2018 :) .

• 1.3.2018: Vyhlášení nové dokumentace
Změna dokumentace Změna dokumentace Vážení uživatelé,

dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení dokumentace, která sestává z nové podoby Smlouvy včetně jejich příloh Ceník Internet-kabelový modem, Ceník Internet-optika FttB, Specifikace služby Internet a Všeobecné podmínky.

Pro NOVÉ uživatele se tyto změny stávají závaznými od 1.3.2018. Pro STÁVAJÍCÍ uživatele se stanou platnými 30.4.2018 v případě, že nové podmínky budou pro uživatele akceptovatelné a že nevyužijí svého práva ukončit smlouvu nejpozději ke dni nabytí účinnosti těchto změn (bez sankcí).

Část změn se týká přizpůsobení smluvní dokumentace aktuálně platné právní úpravě Zákona o elektronických komunikacích. Současně mezi hlavní změny patří:
  • Zrušení automatické prolongace (prodloužení) u úvazkových smluv - náhradou je založení věrnostního programu
  • Zavedení II. generace internetových tarifů, nové vyšší rychlosti, navíc jedna nová cenová úroveň s lepším poměrem cena/výkon
  • Zavedení zpřesněné definice kvality služeb Standardní, Zvýšená, Profesionální a Smluvní
  • Úpravy cen u doplňkových služeb FIX-IP a virtuální hraniční router VHR (platí jen pro uživatele s NOVOU smlouvou nebo při přidání ke stávající smlouvě)
  • Upřesnění technické specifikace internetových služeb, způsob připojení k síti, automatizované režimy služby
Všechny změny jsme připravovali dlouhý čas a snažili jsme se je navhnout tak, aby mohly být kladně přijaty co nejširší skupinou uživatelů.

• 1.1.2018: Od 1.9.2016 nabízíme HBO GO
TV TUTY HBO GO je filmotéka v češtině včetně živého vysílání HBO a to všechno kdykoliv a kdekoliv přes Internet. Máte-li prostě rádi filmy, tak napište SMS ve tvaru "HBOGO" na telefonní číslo 603 777 762, my se vám ozveme zpět a domluvíme se.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
Podporujeme
Spolupracujeme s