Uživatel: nepřihlášen
Zapomenuté heslo |  Pomoc s přihlášením
Domů » Základní menu

Vítejte na portálu VALACHNET.cz

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

Novinky a akční nabídky

• 23.4.2019: Stěhování hostingových služeb na nové servery
Stěhování hostingu Na středu 24.4.2019 v době od 4:00 do 6:00 hodin bylo naplánováno stěhování hostingových služeb na nové servery. Po uvedenou dobu proto nebudou dostupné poštovní služby (příjem i odesílání emailů) a mimo provoz budou také WWW stránky. Toto omezení se týká internetové domény valachnet.cz a dalších domén provozovaných na serverech ValachNetu.

Pro Vaše WWW stránky Vám budeme moci na novém serveru nabídnout aktivní podporu programovacího jazyka PHP (verze 7.2 a 7.3). Zatím platí podpora oprav kritických chyb pro verzi 7.1, která bude oficiálně ukončena 1.12.2019. Po změně serveru budou v provozu zachovány také verze PHP 7.0, 5.6, 5.5 a 5.3, nicméně tyto verze se již jistou dobu nevyvíjejí (jsou bez podpory) a mohou obsahovat kritické bezpečnostní zranitelnosti. V případě verzí PHP 7.1 a nižší doporučujeme přechod Vaší WWW presentace na novější verzi.

Nově připravujeme také podporu provozu zabezpečených internetových WWW stránek (protokol HTTPS) a především navýšení kapacity emailových schránek.

• 19.4.2019: Rozšíření nabídky TV programů
Nastavení televizoru Využijte příležitosti a shlédněte dočasně volné vysílání úplně nových TV programů.
Nové TV programy budou zařazeny (zakódovány) do příslušných programových nabídek 29.4.2019.

V jednotlivých lokalitách bylo digitální TV vysílání obohaceno tak, aby se sjednotila možnost výběru TV programů. Vzhledem k navýšení přenosové kapacity jsme se mohli po 2 letech vrátit k experimentálnímu vysílání v ULTRA HD rozlišení. Pro detailní souhrn změn klikněte na svou lokalitu:
Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Kateřinice, Ratiboř

• 11.4.2019: Už na apríla 2016 jsme odstartovali fajn službu Chytrou televizi FixProTV

Zkusit FixProTV na 30 dní zdarma
Uteklo Vám něco z televizního vysílání na kabelovce? Přes FixProTV se můžete podívat na své oblíbené pořady zpětně až 7 dní. Vyzkoušejte, co všechno dalšího FixProTV ještě umí.

Na svém mobilu, tabletu, počítači či chytrém televizoru (Smart TV) můžete zkoušet 30 dní zdarma. Kromě značek Smart TV Samsung, Panasonic, celou rodinu Android TV (Sony Bravia, Philips) umíme od 9.4.2018 nově také značku SmartTV Hisense. Kompletní seznam podporovaných zařízení včetně AppletTV, Google Chromecast a set-top-boxů najdete zde.

• 1.9.2018: Od 1.9.2016 nabízíme HBO GO

TV TUTY
HBO GO jsou stovky filmů a seriálů v češtině, které si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv přes Internet. Máte-li prostě rádi filmy, tak napište SMS ve tvaru "HBOGO" na telefonní číslo 603 777 762, my se vám ozveme zpět a za chvíli se můžete dívat.

zobrazit všechny novinky...

Nabídka služeb

Užitečné tipy

• Své přihlašovací údaje naleznete na protokolu o předání služby VALACHNET.cz
• Pro přístup k Vaší poštovní schránce můžete použít webového klienta webmail.valachnet.cz
• Zde je měření rychlosti . Zjistěte si, pod jakou IP adresou jste "vidět" na Intenetu.
Podporujeme
Spolupracujeme s